خانه / برنامه نویسی / آموزش زامارین قسمت دوم فیلم مقدمه ای بر زامارین

آموزش زامارین قسمت دوم فیلم مقدمه ای بر زامارین

در پست مقدمه ای بر زامارین فلم آموزشی که وب سایت زامارین پرشین آماده کرده است را خدمت شما عزیزان قرار میدهیم.

در این ویدئو توضیحاتی راجع به زامارین داده می شود و سعی شده تا ابهاماتی در رابطه با پلتفرم و برنامه رفع شود.

در قسمت قبل با آموزش نصب زامارین و انجام تنظیمات اولیه در خدمت شما عزیزان بودیم و بعد از نصب زامارین نوبت به شروع کار و استفاده از آن می رسد اما اجازه بدهید قبل از اینکه شروع به برنامه نویسی کنیم در مقدمه ای بر زامارین درباره مسائلی از قبیل اینکه زامارین چیست و چه قابلیت هایی دارد و کلیات مسیر راه صحبت هایی داشته باشیم و سپس وارد بخش عملی و کدنویسی خواهیم شد.

دوستان عزیزی که علاقه به زبان برنام نویسی سی شارپ دارند و یا به برنامه نویسی ASP.NET Core علاقه مند هستند می توانند در وب سایت Sadin.IR این آموزشات را دنبال کرده و به نکات و تکه کدها دسترسی داشته باشند.

همینطور می توانید نکات و آموزش های مربوز به زامارین را نیز در وب سایت Sadin.ir دنبال کنید، آموزشاتی از قبیل تغییر فونت نرم افزار در اندروید و آی او اس و ساخت اسکرول بار بی پایان در زامارین.

پیشنهاد می شود برای درک بهتر آموزشات آینده حتما فیلم آموزشی مقدمه ای بر زامارین را که در این پست قرار داده می شود مشاهده کنید، به شما کمک می کند تا اصطلاحات و اهداف را بیاموزید.

زامارین xamarin یک شرکت نرم افزاری در کالیفرنیا/سانفرانسیسکو هست که در سال ۲۰۱۱ توسط مهندسانی کهپروژه مونو ( Mono ) را راه اندازی کردند ایجاد شده است.

پروژه ی Mono شامل Mono و  Mono Touch و Mono Android در واقع یک پیاده سازی مستقل از پلتفرم ( Cross Platform ) از ساختار CLI یا زیر ساخت دات نت فریم ورک هست که روی پلتفرم های دیگر از جمله لینوکس، مک، اندروید و آیفون قبل اجرا هست

در زامارین هم با استفاده از زبان سی شارپ برنامه های اندروید، آی او اس و ویندوز فون نوشته می شود که از قابلیت های این زبان به حساب می آید، یعنی می توانید یک بار برنامه را بنویسیم و سه خروجی IOS, Android, Windows از آن بگیریم.

 

فیلم آموزشی مقدمه ای بر زامارین

مطلب پیشنهادی

آموزش نصب زامارین به صورت خودکار

آموزش زامارین قسمت اول آموزش نصب زامارین

آموزش نصب زامارین قبل از آموزش نصب زامارین اجازه بدهید در باره “زامارین چیست” بدانیم. زامارین ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *