خانه / اینترنت و شبکه های اجتماعی / آموزش خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

آموزش خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

آموزش اجرای بازیهای تلگرام

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

تلگرام به قطب اصلی ارتباطات میان هموطنان ما تبدیل شده و ارسال پیام کوتاه را به حاشیه برده است. امروز تقریبا برای اکثریت کاربران اپلیکیشن پیام رسان پیشفرض گوشی به محلی برای دریافت پیام‌های تبلیغاتی و یا پیامک‌های تراکنش‌های بانکی تبدیل شده و کاربرد دیگری ندارد. از مزایای ارتباط به وسیله پیام رسان‌های در بستر اینترنت، بهره‌بردن از پایداری آن‌ها است و ارسال، همواره مساوی دریافت از طرف مقابل خواهد بود، اما همواره شاهدیم درصد قابل توجهی از پیامک‌های ارسال شده هیچوقت به دست مخاطب نمی‌رسد. در ارسال پیامک تنها یک بار پیغام ارسال موفق به شخص ارسال‌کننده داده می‌‌شود، اما در پیام رسان‌ها ارسال‌شدن و خوانده‌شدن متن هر دو به صورت جداگانه به اطلاع کاربر می‌رسد. در چنین شرایطی، خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم چگونه ممکن است؟

باید اعتراف کرد برای همه ما این موقعیت پیش آمده که به خواندن پیام ارسالی یک فرد مشتاق بوده‌ایم، اما ترجیح دادیم که فرد مورد نظر متوجه این موضوع نشده و از خیر آن گذشته‌ایم. تداخل این دو موضوع در آخر، به خوردن تیک دوم کنار پیام شخص ارسال‌کننده و یا بازنکردن پیام ختم خواهد شد، اما ترفند ساده‌ای وجود دارد که خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم را ممکن کرده و هر دو خواسته بالا را به کاربر می‌دهد.

در نسخه موبایل، بعد از ورود به تنظیمات تلگرام به منو اطلاع‌رسانی و صدا (Notification and Sounds) وارد شوید.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دومدر این منو آیتم اطلاع‌رسانی پاپ‌ آپ (Popup Notification) را برگزینید. باید در نظر داشت پنجره پاپ‌ آپ که در سراسر دنیای وب مخل اعصاب بوده و حجم اینترنت ما را به نفع دیگر وب سایت‌ها مصرف می‌کند، در اینجا مفید خواهد بود. در واقع این پنجره پاپ‌ آپ بدون اهمیت به باز یا بسته‌بودن صفحه نمایش گوشی و یا قرارداشتن در هر اپلیکیشن و منو، هنگام دریافت یک پیام جدید آن را به کاربر نمایش داده و خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم را میسر می‌کند.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دومبا وارد شدن به این بخش از تنظیمات تلگرام، چهار حالت به شما نمایش داده می‌شود:

بدون پاپ آپ
فقط در زمان باز بودن صفحه
فقط زمان بسته بودن صفحه
همیشه

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

 

 

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دومتفاوتی ندارد از سه حالت آخر کدام یک را انتخاب کنید، چرا که بسته به شرایط انتخاب‌شده پیام‌ها از این پس حین ارسال در یک صفحه پاپ آپ به نمایش درخواهند آمد. در این حالت، با اینکه متن پیام را خواهید دید، اما تا زمان زدن دکمه مشاهده (view) و ورود به اپلیکیشن، تیک دوم برای شخص ارسال کننده نخواهد خورد! خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم به این روش برای تمامی پیام‌های ارسال‌ شده توسط یک کاربر ممکن است و با کشیدن صفحه به سمت چپ یا راست می‌توان بین تمامی پیام‌های فرد خاطی پیمایش کرد.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم در نسخه ویندوز نیز به روشی مشابه ممکن است. در ابتدا به تنظیمات وارد شده و تیک سه گزینه اولی که مشاهده می‌کنید را بزنید.
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دومدر ادامه بر روی قسمت مشخص شده در عکس بالا، تحت عنوان تعداد و موقعیت اطلاع‌رسانی کلیک کنید. در این صفحه چهار موقعیت به شما نمایش داده می‌شود و می‌بایست یک مورد را از میان آن‌ها انتخاب کنید. در حالت پیشفرض پیام‌ها در گوشه پایین، سمت راست به نمایش درمی‌آیند. در این صفحه بعد از تعیین موقعیت، تعداد پیام‌هایی را که مایلید در آن واحد به این صورت به نمایش در بیایند مشخص کنید. گفتنی است حداکثر تعداد ممکن، مشاهده پنج پیام به صورت همزمان است. برای خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم کافی است بعد از مشاهده متون، بر روی آن‌ها کلیک نکرده و به پیام رسان وارد نشوید.

 خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
 خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم
خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

 

گردآورنده:آموزش.نت

منبع:آخرین خبر

 

 

مطلب پیشنهادی

واقعیت افزوده در اینستاگرام

آموزش کار با اینستاگرام و ترفندهای اینستاگرام قسمت چهارم

آموزش کار با اینستاگرام و ترفندهای آن – بخش چهارم در سه قسمت قبل آموزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *