خانه / اخبار تکنولوژی / حل مشکل دانلود از اپل استور

حل مشکل دانلود از اپل استور

مشکل دانلود از اپل استور

مشکل دانلود از اپل استور
مشکل دانلود از اپل استور

سلام خدمت تمامی کاربران گرامی.

چند روز پیش شرکت اپل یک‌بار دیگر فروشگاه اپلیکیشن خود به نام App Store را در دسترس کاربران ایرانی قرار داد. به این معنی که مشکل دانلود از اپل استور حل شده است.

آیفون همیشه بازار خیلی خوبی در ایران داشته اما کاربران ایرانی برای دسترسی به سرویس‌های این شرکت همیشه با مشکلات متفاوتی دست و پنجه نرم کرده‌اند مانند مشکل دانلود از اپل استور.
مشکل دانلود از اپل استور که اپل برای کاربران ایرانی ایجاد کرده بود باعث ایجاد مشکلاتی از جمله روبرو شدن با «Error 1009» شده بود؛ پیامی که امکان دانلود و بروزرسانی اپ‌ها را به کاربران نمی‌داد. اما میلیون‌ها کاربر آیفون در ایران از طریق تغییر آدرس IP خود این محدودیت‌ها را دور می‌زدند.

شاید یکی از دلایل اصلی تغییر تصمیم اپل درباره این سرویس بازار بزرگی باشد که در ایران دارد. آنطور که می‌دانیم سالانه تعداد زیادی آیفون وارد کشور می‌شود به شکلی که چندی پیش در تیرماه سال ۱۳۹۵ مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالا اعلام کرد اگر شرکت اپل تا پیش از اجرای طرح رجیستری، نسبت به تاسیس نمایندگی در ایران اقدام نکند، ابلاغیه‌ی جمع‌آوری آیفون‌های این شرکت را در کل بازار ایران اجرایی خواهد کرد.

بنابراین گرچه اپل در ایران نماینده رسمی ندارد اما بازار قابل توجهی دارد و از طریق آن سود خوبی هم عاید این شرکت می‌شود. احتمالا همین مساله باعث شده اپل درباره دسترسی کاربران ایرانی به App Store دست کم در حال حاضر تجدید نظر کند.

این مشکل دانلود از اپل استور چند ماه یک بار اتفاق می افتد و کاربران ایرانی نمیتوانند اپلیکیشن های خود را به روزرسانی و یا دانلود کنند، که این بار هم به خیر گذشت و مجددا دروازه دانلود اپلیکیشن برای کاربران عزیز ایرانی باز شد.

مطلب پیشنهادی

اچ تی سی Exodus 1

اولین گوشی با کارایی بلاک چین با نام اچ تی سی Exodus 1 معرفی شد

گوشی اچ تی سی Exodus 1 معرفی شد. اچ تی سی اگزودوس یک گوشی متمرکز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *