خانه / اینترنت و شبکه های اجتماعی / یاهو به Altaba تغییر نام می دهد
امدادگرافیک

یاهو به Altaba تغییر نام می دهد

یاهو به Altaba تغییر نام می دهد

یاهو به Altaba تغییر نام می دهد
یاهو به Altaba تغییر نام می دهد
با نهایی شدن قرارداد خرید ورایزن، یاهو به Altaba تغییر نام می دهد
در حالی که هنوز مشخص نیست ورایزن بر تصمیمش مبنی بر خرید یاهو به مبلغ ۴٫۸ میلیارد دلار پایبند باشد، اما یاهو برنامه ریزی هایش برای دوران پس از قرارداد را انجام داده است.

طبق تصمیمات تیم مدیریتی این شرکت، پس از نهایی شدن نقل و انتقال، یاهو به «آلتابا» (Altaba) تغییر نام خواهد داد، ضمن اینکه پنج تن از اعضای هیئت مدیره از جمله ماریسا میر و چهار نفر دیگر استعفا می دهند. بدین ترتیب تعداد اعضای باقیمانده در این تیم از ۱۰ به ۵ خواهد رسید.

گفتنیست در صورتی که قرارداد به سرانجام برسد، ورایزن به پلتفرم پست الکترونیکی، اپلیکیشن ها، وب سایت ها و تمام فناوری های تبلیغاتی تحت اختیار یاهو دست خواهد یافت.

لازم به ذکر است پس از ماه ها گمانه زنی و شایعات مختلف، تقریباً ۵ ماه قبل یعنی در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۱۶ (چهارم مرداد ماه) قرارداد خرید مورد بحث از سوی هر دو کمپانی به صورت رسمی اعلام شد و همگان را به حیرت واداشت، چون پیشنهاد ۴٫۸ میلیارد دلار ورایزن، اختلاف فاحشی با ارزش این کمپانی در سال های نه چندان دور دارد.

طی این بازه حساس پنج ماهه، رسوایی های متعددی برای یاهو به وجود آمد و در نتیجه آن، ورایزن اعلام کرد گزینه های خود را برای امکان خروج از این قرارداد بررسی می کند. خبر هک شدن بیش از ۱ میلیارد حساب کاربری این کمپانی و همکاری آنها با نهادهای امنیتی آمریکا برای جاسوسی از کاربران، به تردید بیشتر خریدار دامن زد.

با این حال به نظر می رسد ورایزن هنوز قصد دارد قرارداد خرید را پیش ببرد و طی سه ماهه ابتدایی سال جاری میلادی آن را به سرانجام برساند، اما اینکه رقم نهایی همان ۴٫۸ میلیارد دلار خواهد بود یا خیر، هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گردآورنده:آموزش.نت
منبع:آخرین خبر

مطلب پیشنهادی

جایگزین تلگرام

پیام رسان هایی که میتوانید جایگزین تلگرام کنید

در این مقاله به ۷ پیام رسانی که میتوانید جایگزین تلگرام کنید معرفی خواهد شد. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاهده محصولات به قسمت فروشگاه سایت مراجعه نمایید. رد کردن